تاريخ روز : چهارشنبه 13 اسفند 1399

اداره امور سهامداران بانک خاور میانه

  

نمودارها 

 

اطلاعات عمومی 

 

با یاری پروردگار یکتا و قدردانی از موسسان، سهامداران و مشتریان گرامی، موجب خرسندی اینجانب است که پس از چندین سال فعالیت در صنعت بانکداری در داخل و خارج از کشور، در این برهه زمانی افتخار حضور و خدمتگزاری در بانک خاورمیانه را دارم.
این بانک بر اساس بررسی ویژگی‌های محیط کسب و کار کشور و منطقه و نگاه کارشناسانه به نیازهای اختصاصی فعالان اقتصادی به خدمات جدید و به روز بانکی تاسیس شده است. ما ضمن پایبندی به اخلاق حرفه‌ای تلاش داریم همواره ضمن حفظ منافع مشتریان، کارکنان و سهامداران، منافع سایر ذینفعان از جمله سازمان‌ها و بنگاه‌های دولتی و خصوصی و منافع عمومی کشور و شهروندان را مورد توجه قرار دهیم. در این مسیر پشتوانه اصلی ما سرمایه انسانی نخبه و جوان، مدیران مجرب و خوشنام نظام بانکی و بهره‌گیری از فناوری‌های روز است. 
بر اساس چشم انداز بانک که تبدیل شدن به یک بانک خوشنام منطقه‌ای است؛ تلاش ما از یک سو ارایه‌ی خدماتی همه‌جانبه و برتر به مشتریان و از سوی دیگر مدیریت بهینه‌ی دارایی‌ها است. 
امیدوارم در سایه توجه خداوند و همراهی تمامی علاقه‌مندان در تعالی فعالیت‌های اقتصادی کشور توفیق داشته باشیم. در راستای این ماموریت و اهداف تعریف شده، پیش‌بینی می‌کنیم به زودی دستاوردهای جدیدی را به شبکه بانکی معرفی کنیم و الگویی موفق از بانکداری نوین باشیم.
 

پرویز عقیلی کرمانی
عضو هيات مديره و مديرعامل


  • سهام بانک در یک نگاه

نماد معاملاتی: وخاور

صنعت: بانک ها ، موسسات اعتباری و سایر نهادهای پولی

موضوع فعالیت: برای آشنایی باشرح دقیق فعالیت بانک خاورمیانه لطفا اساسنامه بانک را مطالعه فرمائید.

سرمایه ثبت شده فعلی:15.000.000.000.000 (پانزده هزار میلیارد) ریال منقسم به 15.000.000.000 سهم یکهزار ریالی می باشد.


به استحضار كليه سهامداران محترم می­رساند، اوراق جديد سپرده سهام مربوط به افزايش سرمايه بانك ازمبلغ 10.000 میلیارد ريال به مبلغ 15.000 میلیارد ریال از محل سود انباشته توسط شركت سپرده گذاري مركزي اوراق بهادار و تسويه وجوه، آماده توزيع مي باشد.

از سهامداران محترم تقاضا میگردد جهت دریافت اوراق جدید سهام خود به شرح ذیل اقدام فرمایند:

 

1-    مراجعه به سامانه"سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) " به آدرس www.sejam.ir و تکمیل ثبت نام در سامانه مذکور،

2-     مراجعه به سامانه "درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه" به آدرس www.ddn.csdiran.com  و دریافت نسخه چاپی گواهینامه جدید.

 

توجه:

با عنایت به اینکه طبق اعلام شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار؛ گواهینامه های جدید شرکتهای بورسی صرفاً به روش فوق قابل دریافت می­باشد، ازسهامداران محترم تقاضا میگردد به دفتر امور سهام شرکت مراجعه نفرمایند و  همچنین درصورت مواجهه با هر مشکلی در ارتباط باسایت­های مذکور، با تلفن 88971525 و یا خط ویژه 42315 تماس حاصل فرمایند.